Sākums

Ja sieviete slikti apģērba, apkārtējie atcerēsies viņas apģērbu. Ja sieviete labi apģērbta, apkārtēji atcerēsies viņu pašu”.

Koko Šanele. 

 

 Mūsdienās pievilcīgs izskats un  individuālais stils ir būtisks konkurentspējas komponets visās dzīves sfērās. No reklāmas plakātiem, modes žurnāliem un veikalu skatlogiem Jūs vēro slavenās aktrises un sabiedrības dīvas, kuras liek Jums gribēt līdzināties viņām. Tiktiešām, veiksme vienmēr soļo blakus cilvēkiem, kas ir apguvuši svarīgu mākslu – sevis pasniegšanas paņēmienus. Tas nenozīmē, ka cilvēkam, lai panaktu visu, ko viņš vēlās, ir vienkārši jānopērk smukās drēbes. Tomēr, ar vienu pārliecību savos spēkos brīžiem vien nepietiek. Piekrītiet, ka ne tikai iekšēji, ber arī ārēji pivilcīgi cilvēki tika augsti novērtēti sabiedrībā. Turklāt, tieši pievilcīgs izskats ļauj cilvēkam sajūst savus iekšējus spēkus un kļūt pārliecinošākam par sevi ikdienā.

     Pārsvarā apkārtējiem cilvēkiem ir tieksme veidot priekšstatu par Jums atkarībā no ārējiem parametriem. 30 sekunžu laikā cilvēks sastāda viedokli par Jūsu darbu sfēru, ieņemamo amatu, materiālo labklājību, rakstura īpašībām un dzīves veidu. Cilvēki veido priekšstatu par otru neabzināti. Jūsu kopts ārējais izskats, elegance, gaumīgs apģērbs un veidotie mati viennozīmīgi pārliecinās apkārtējos, ka tieši Jūs esiet „modes zīmols”. Pievilcīgs ārējais izskats liecina par labklājību un dod iespēju paaugstināt dzīves kvalitāti un kāpt pa karjeras kapnēm.

     Ģimene – ir viens no augstā statusa un dzīves veiksmes rādītājiemDaudzas sievietes vēlās būt kārdinošas vīriešu acīs un apprecēt cienīto vīrieti, toties daudzas sievietes neapzinās, ka šā mērķa sasniegšanai nav jābūt seksuālai no dabas – šo mākslu var apgūt. Kad apģērbs būs saskaņots ar Jūsu ķermeņa uzbūvi, matu un ādas krāsu (Jūsu individuālo toņu palitru), Jūs kļūsiet par 10 gadiem jaunāka, par vienu izmēru tievāka, pasvītrosiet savas priekšrocības un paslēpsiet visu to, ar ko neesiet apmierinātas. Pareizais apģērbs un krāsas palīdzēs Jums ne tikai kļūt par pašu elegances un pievilcības iemiesojumu, bet arī pārvērstīs Jūs pa īstam seksīgajā sievietē. 

      Investīcijas savā individuālajā stilā – tas ir ieguldījums sava dzīves ceļa realizācijā. Jo ātrāk Jūs sāksiet domāt par sevi kā par unikalo preču zīmolu un paaugstināt  savu tirgus vērtību, jo ātrāk Jūs nostāsieties uz savu mērķu sasniegšanas ceļa. Ja Jums nav ideju, kā to panākt un Jūsu priekšstats par vēlamo tēlu nav izveidojies, es kā speciālists individuālā stila veidošanā ar lielāko prieku palīdzēšu Jums. Imidža dizainera konsultācijas ir vērtīgas ar unikālo iespēju saņemt viedokli no profesionāla, kas objektīvi novērtēs Jūs no malas. Imidža dizainera konsultācijas ir pieejami absolūti visiem, jo pievilcīgo ārējo izskatu var iegūt ja ne ar pašām zemākām izmaksām, toties ar obtimālo naudas ieguldījumu. Imidža konsultācija – tas ir atspēriena punkts Jūsu ideālajam ārējam izskatam, pateicoties kuram Jūms tiks dota iespēja piepildīt visus savus sapņus.

 

Ar cieņu,

 Jekaterina Tumanova, imidža dizainere.