Dress code

Bikses chinos. Kā un ar ko tās nēsāt.


Ērtās un praktiskās casual stila bikses chinos – tas ir vīriešu modes pasaules favorīts. Tās var nēsāt prakstiski jebkuros laika apstākļos, izņemot ļoti aukstu laiku, un apvienot gandrīz ar jebkuru apģērbu — sākot ar futbola krekliem un beidzot ar svīteriem — un ar jebkuriem apaviem – no klasiskām kurpēm līdz neitrāliem  vasaras apaviem.

Lasīt tālāk...

Džinsi un atloki

     Kurš un kad izgudrojis bikšu atlokus, tā īsti nav zināms — daži apgalvo, ka šis ģēnijs bijis vecās labās Anglijas karalis Eduards VII un, amatu savienošanas kārtībā, Indijas imperators. Bet lai kā arī būtu, ideja iedzīvojās,  un ar laiku atloki pārvietojās praktiski uz visu veidu biksēm, tai skaitā arī uz džinsiem.

Lasīt tālāk...

Džinsi - tas ir elegants

Demokrātija, droši vien, ir laba lieta, tās labvēlīgā ietekme jūtama gan vispārējā valsts iekārtā, gan atsevišķos apģērba priekšmetos.

Lasīt tālāk...

Džinsi & Casual Dressy

     Kas ir ballīte? Ballīte – tā ir draugu tikšanās, tā ir nepiespiesta atmosfēra, tā ir jautrība un  puiciska degsme, tā ir skaļa mūzika un žilbinoši daudzkrāsainu gaismu uzplaiksnījumi tumsā. Ballīte  – tā ir lieliska iespēja parādīt savu individualitāti un ekstravaganci un ģērbties  iespējami košāk. 

Lasīt tālāk...