Par mani

Stils – tā ir saprašana, kas tu esi, ko tu gribi izteikt, un pofigizma prombūtnes”.

 Gors Vidals amerikāņu rakstnieks.

Man patīk mode un skaists apģērbs. Tā ir daļa no manis, kā augums, acu krāsa vai rokas garums. Bērnībā es veltīju daudz laika ietērpjot savas lelles un pati šuvu viņam drēbītes, nekautrējoties , nežēlīgi plēsu mammas skaistās kleitas. Kad man bija 6 gadi, es izvilku mammas sarkanās kurpes ar sudrabiem papēžiem un sāku pastaigāties pa dzīvokli, iztēlojot sevi kā pasakas princesi.

 2009.gadā es ieguvu „Bogomolov image school” imidža dizaineres diplomu. Es apguvu ģērbšanas mākslu pie talantīgās pasniedzējas Natālijas Matvejevas. Šī apbūrošā sieviete ir ne tikai personālās stiliste un imidžmeikere, dekoratore un modes analītiķe, krāsu terapijas speciāliste, bet arī ”Visas pasaules krāsas” grāmatu sērijas autore un mūsdienu enciklopēdijas ”Mode un stils” līdzautore. Skolā-studijā "Create in Riga" pie Natālijas apguvu studiju kursus „Imedželoģija”, „Kostīmu stilistika”, ”Krāsu izjūta”, „Modes vēsture un teorija” .

Katru dienu modes dizaineri un stilisti, draudzenes un bērni, gleznas un fotogrāfijas, kinofilmas un žurnāli, nepazīstamie cilvēki uz pilsētas ielās, koki un ziedi parkos māca kaut ko jaunu. Man nav vēlēšanas Jums diktēt, kādu apģērbu pirkt. Vienīgi, ko vēlos no visas sirds – palīdzēt Jums saprast, kā Jūs saskatāt sevi, kāds/-a Jūs vēlaties izskatīties apkārtējo cilvēku priekšā. Izrietot no tā, mans uzdevums būtu palīdzēt kopīgi veidot vēlamo tēlu un izstrādāt Jūsu personīgo stilu.